Sizi Arayalım

Fokuslu Ultrason

Fokuslu Ultrason İle Ameliyatsız Yüz Germe

Focuslu Ultrasound,yaşlanma izlerini yok etmek için zahmetsiz ve güvenilir yöntemlerden biri olarak gün geçtikçe popülerleşiyor. Bu işlemi yaptıranlar iş veya sosyal yaşamına hemen dönebilir, yan etkisi yoktur, uygulama sırasında ağrısız ve acısızdır, etkili ve güvenlidir.

Temel mekanizma ses dalgalarının derinin alt tabakalarına iletilmesive kontrollü bir hasar oluşturarak kollajen yapımını arttırmasıdır.

Focuslu Ultrason teknolojisi ameliyatsız yüz ve boyun germe yöntemidir.Özellikle geniş ağır yüzlerin yerçekimine yenilmesi kaçınılmazken 30 ile 60 dakika arası süren seanslar ile ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlanır.

Focuslu Ultrason ile yüz ve boyun germe sırasında, cildin 1,5mm,3 mm ve 4,5 mm altına odaklanmış focuslu ultrason dalgaları ulaşır.Bu işlem sırasında cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmez. Cilt altında bağ dokusunun bulunduğu derinliğe ulaşan enerji sayesinde dokuda yeni kollajen yapımı uyarılır ve güçlü bir sıkılaşma etkisi meydana gelir. Uygulama sırasında ortaya çıkan, zaman içinde artan ve cerrahi işlem olmadan gerçekleşen yüz germe etkisi ortaya çıkar.

Özel odaklama ultrasona sahip cihazlarla anesteziye ihtiyaç olmadan uygulama yapılabilir, hastaların hissettikleri acı genelde “iğne batması” ya da “elektriklenme” olarak tanımlanabilir. Tıpta 50 yılı aşkın süredir güvenle kullanılan Focuslu Ultrason enerjisi ile cilt germe sonrasında ciltte yanık, leke, herhangi bir yan etki oluşmaz.Etkisini anında görülür fakat adıl etkisi 3 ay sonunda tamamlanır.2 yılda bir tekrarlanması önerilir.