Sizi Arayalım

Kliniğiniz

Kliniğiniz

Kliniğiniz

Dr Songül Özcan Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

1 Ekim 2014 tarihinde açılan merkezimiz dalında uzman 10 çalışanıyla güzellik ve sağlığınıza katkı sağlamak amacı ile hizmetinize girmiştir.

Sağlık ve güzelliği bir bütün olarak gören merkezimizde fazla zaman harcamadan,sporu sağlıklı olarak yaşamınıza katmayı amaçlıyoruz.

Profesyonel spor eğitmeni eşliğinde yaptığımız fitpoint , amplitrain teknolojisiyle vücudunuzu şekillendiriyoruz.

Yüksek teknoloji ile sağlığınızı koruyarak güzelleştirmek ve sağlıklı spor alışkanlığı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Profesyonel ekibimizle güzellik ve sağlığınıza katkı sağladığımız misafirlerimizin psikolojisini desteklemeyi hedefliyoruz.

Güzellik ve sağlığı bir bütün gören merkezimizde cilt bakımı , epilasyon , anti again çalışmalarında en yüksek teknolojiyle üretilmiş bakım ürünleri ve lazer epilasyon cihazları kullanmaktayız.

Merkezimizde Fitpoint , kavitasyon , Mezoterapi , kalıcı makyaj , Botoks , Prp , cilt bakım , Altın İğne , Masaj , Leke Tedavisi , Altın İğne Radyo Frekans hizmetleri mevcuttur.

18 yıllık meslek geçmişiyle Dr Songül Özcan yönetiminde uzman 8 estetisyen , spor akademisi antrenör' lük mezunu spor öğretmeni ile misafirlerinin rahatlığı düşünülerek şık ve hijyen merkezimizde son gelişmeleri ve yenilikleri Mersin'e getirmenin güven ve huzuruyla hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.